Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - TSC)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - TSC 1 is Freek Boeren, verdediger van DSC 1 de Man of the Match geworden.

Op zondag 23 mei speelde DSC thuis de eerste nacompetitiewedstijd tegen TSC uit Oosterhout. Freek Boeren die de dag er voor alvast een prachtig afscheid had gehad op het sportpark werd gekozen tot Man of the Match. Freek speelde een onberispelijke wedstrijd, was onverzettelijk in de duels en opbouwend was hij ook weer van grote waarde. Freek streeft er naar om als stoppend eerste elftal speler DSC 1 toch een klasse hoger te brengen.

Een mooi streven omdat DSC 1 nooit hoger speelde. Donderdag tijdens de return in Oosterhout zal Freek er vast weer staan.

Man Of The Match - Freek Boeren