Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - Trinitas)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - Trinitas Oisterwijk 1 is Christian Broekmeulen, aanvaller van DSC 1 de Man of the Match geworden.

In een gelijk opgaande wedstrijd tegen Trinitas Oisterwijk wist het eerste elftal wel het net te vinden door een rake kopbal van Gerd Jan Hooijmans en won zo deze wedstrijd. Niet voor het eerst was Christian Broekmeulen weer eens een voorbeeld voor velen door zijn tomeloze inzet en zijn aanvallende impulsen. Continu dreigend en altijd hard werkend.

Terecht werd Christian door het publiek dus gekozen tot Man of the Match. Op onderstaande foto staat Christian Broekmeulen samen met de Pupil van de Week, Oliwier Wasik.

Man Of The Match - Christian Broekmeulen