Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - RKTVC)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - RKTVC 1 is Menno van de Griendt, verdediger van DSC 1 de Man of the Match geworden.

De eerste wedstrijd na de winterstop werd door het eerste elftal met 2-2- gelijk gespeeld tegen de koploper. Een goed resultaat dat mede tot stand kwam door het sterke verdedigende duo achterin. Gerd Jan Hooijmans debuteerde en speelde samen met de ervaren Menno van de Griendt een nagenoeg foutloze wedstrijd.

Terecht werd in dit geval Menno van de Griendt door het publiek gekozen tot Man of the Match. Op onderstaande foto staat Menno van de Griendt samen met de Pupil van de Week, Roan van Leeuwen.

Man Of The Match - Menno van de Griendt