Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - Nieuwkuijk)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen donderdag tijdens DSC 1 - Nieuwkuijk 1 is Emiel van Dalen, verdediger van DSC 1 de Man of the Match geworden.

Dit keer werd de Man of the Match pas op donderdag bekend aangezien de wedstrijd tegen Nieuwkuijk in twee delen is gespeeld. Afgelopen zondag viel de scheidsrechter namelijk geblesseerd uit in de rust. De wedstrijd begon met een 0-1 achterstand voor de mannen van Roland Timmermans maar door een helft veel gas te geven en druk te zetten viel uiteindelijk het tegendoelpunt.

Door goed verdedigend werk en een verzorgde opbouw en positiespel van onder andere Emiel van Dalen werd de eindstand bepaald op 1-1.

Terecht werd Emiel door het publiek dus gekozen tot Man of the Match. Op onderstaande foto staat Emiel van Dalen samen met de Pupil van de Week, Fin van der Meijden.

Man Of The Match - Emiel van Dalen