Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - Maliskamp)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - Maliskamp 1 is Christian Broekmeulen, aanvaller van DSC 1 de Man of the Match geworden.

In een wervelende voetbalshow werd Maliskamp door de mannen van trainer Roland Timmermans met duidelijke cijfers naar huis gestuurd. 7-1 was uiteindelijk de uitslag en dus een uitstekend resultaat tegen de directe concurrent.

Met een gunstig scoreverloop waardoor het eerste elftal al met 4-1 de rust in ging liep het in de tweede helft eenvoudig uit naar een monsterscore. Christian Broekmeulen was met zijn rushes aan de linkerkant en zijn tomeloze inzet van onschatbare waarde voor het elftal.

Terecht werd Christian Broekmeulen door het publiek gekozen tot Man of the Match. Op onderstaande foto staat Christian Broekmeulen samen met de Pupil van de Week, Hessel van Oers.

Man Of The Match - Christian Broekmeulen