Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - Jan van Arckel)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - Jan van Arckel 1 is Damian van Herwijnen, middenvelder van DSC 1 de Man of the Match geworden.

Tijdens de derby met Jan van Arckel was Damian van Herwijnen sterk aanwezig, vaak aanspeelbaar en zorgde met zijn intercepties, strijd en goede spelvoortzettingen voor de nodige aanvallende impulsen. Dit zorgde er mede voor dat het eerste elftal met 2-1 won en zo goede zaken deed in de vierde klasse.

Terecht werd Damian van Herwijnen door het publiek gekozen tot Man of the Match. Op onderstaande foto staat Damian van Herwijnen samen met de Pupil van de Week, Jens van Gils.

Man Of The Match - Damian van Herwijnen