Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - GVV)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - GVV 1 is Damian van Herwijnen, middenvelder van DSC 1 de Man of the Match geworden.

Op zondag 15 april speelde DSC thuis tegen GVV uit Geldermalsen. Een wedstrijd tussen twee gelijkwaardige ploegen en dat was te zien in het spelbeeld. DSC kwam op achterstand maar boog deze gaandeweg de wedstrijd om in een 2-1 voorsprong. Uiteindelijk wist GVV toch nog langszij te komen wat resulteerde in een gelijkspel.

Damian van Herwijnen werd door zijn onverzettelijkheid en duelkracht op het middenveld gekozen tot Man of the Match. Op onderstaande foto staat Damian van Herwijnen samen met de Pupil van de Week, Mathijs te Voert.

Man Of The Match - Damian van Herwijnen