Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - GVV)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - GVV 1 waren de stemmen gelijk voor twee spelers en zijn zowel Karim Kaaouass, aanvaller van DSC 1 als Emiel Schippers, keeper van DSC 1 de Man of the Match geworden.

Met goed spel en wederom een doelpunt wees Karim Kaaouass DSC de weg in de gewonnen wedstrijd tegen GVV. Voor Emiel Schippers was het helemaal een bijzondere middag. De jonge keeper van DSC A1 begon als reservekeeper op de bank maar mocht halverwege de wedstrijd zijn debuut maken omdat Tom van Geffen een rode kaart kreeg. Met enkele goede reddingen liet hij zien een goede stand-in te zijn en kan hij terug kijken op een prachtig debuut.

Op onderstaande foto staat Karim Kaaouass & Emiel Schippers samen met de Pupil van de Week, Kjell Kouwenberg.

Man of the Match - Karim Kaaouass & Emiel Schippers