Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - FC Uden)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - FC Uden 1 is Tom van Geffen, keeper van DSC 1 de Man of the Match geworden.

Vandaag is de eerste thuiswedstrijd van het seizoen gespeeld door DSC 1. Op een nieuw kunstgrasveld en in een nieuwe competitie werd FC Uden met 5-2 verslagen. Na eerst met 0-2 achter gekomen te zijn was DSC keeper Tom van Geffen van onschatbare waarde door met enkele fraaie reddingen DSC in de wedstrijd te houden, om zo alsnog de wedstrijd te winnen. Door het publiek is Tom van Geffen dus terecht als Man of the Match gekozen.

Op onderstaande foto staat Tom van Geffen samen met de Pupil van de Week, Luuk Pompen.

Man Of the Match - Tom van Geffen