Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - FC Engelen)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen donderdag tijdens DSC 1 - FC Engelen 1 is Roy van Beurden, aanvaller van DSC 1 de Man of the Match geworden.

Onder regenachtige omstandigheden werd afgelopen weekend door het eerste elftal de topper tegen FC Engelen gespeeld. In een afwachtende openingsfase van beide ploegen was het uiteindelijk DSC dat op voorsprong kwam en zelfs voor rust met een prima stand van 3-1 kon gaan rusten.

In de tweede helft had FC Engelen het betere van het spel maar is de overwinning niet meer in gevaar gekomen. Roy van Beurden had als aanjager voorin een belangrijk aandeel in de overwinning en maakte net voor tijd de 4-1 waardoor de wedstrijd definitief gespeeld was.

Terecht werd Roy door het publiek dus gekozen tot Man of the Match. Op onderstaande foto staat Roy van Beurden samen met de Pupil van de Week, Cas Collard.

Man Of The Match - Roy van Beurden