Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - Buren)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - Buren 1 is Menno van de Griendt, verdediger van DSC 1 de Man of the Match geworden.

Op een zonovergoten sportpark speelde DSC thuis tegen Buren. Het was een belangrijke wedstrijd aangezien het eerste elftal nog volop meedoet om de tweede periode. Daarvoor moesten er nog twee wedstrijden gewonnen worden en door Buren te verslaan met een klinkende 8-2 overwinning werd een goede basis gelegd voor een echte finalewedstrijd aanstaande donderdag.

Bas Vos was met vier doelpunten de gevierde man maar met name de verdediging onder leiding van Menno van de Griendt was keer op keer in staat om de angel uit de aanval van Buren te halen. Door het publiek werd Menno dus terecht gekozen tot Man of the Match. Op onderstaande foto staat Menno van de Griendt samen met de Pupil van de Week, Tijmen Baggerman.

Man Of The Match - Menno van de Griendt