Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - Boekel Sport)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - Boekel Sport 1 is Mathijs Maas, middenvelder van DSC 1 de Man of the Match geworden.

Het was een cruciaal duel voor de spelers van DSC 1 want vanwege het verlies vorige week tegen Den Dungen kwamen de degradatiezorgen weer in zicht. Gelukkig revancheerde DSC zich door met 3-1 te winnen van Boekel Sport en zo weer enige afstand te nemen van de onderste plaatsen.

Mathijs Maas was wederom belangrijk voor het elftal door zijn tomeloze inzet op het middenveld en werd door de toeschouwers na afloop dan ook terecht door Man of the Match gekozen. Op onderstaande foto staat Mathijs Maas samen met de Pupil van de Week, Jasper van Gils.

Man Of The Match - Mathijs Maas