Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - Beesd)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - Beesd 1 is Mahmut Muharemovic, aanvaller van DSC 1 de Man of the Match geworden.

Na een achterstand tegen Beesd bleef het eerste elftal goed voetballen en boog de achterstand nog voor rust om in een 2-1 voorsprong. Uiteindelijk werd de wedstrijd met 3-1 gewonnen en door deze overwinning stijgt DSC 1 naar de zevende plaats op de ranglijst.

Mahmut Muharemovic speelde een goede wedstrijd en had mede dankzij een aantal goede passeeracties over links een belangrijk aandeel in de overwinning. Terecht werd deze aanvaller dus gekozen tot Man of the Match. Op onderstaande foto staat Mahmut Muharemovic samen met de Pupil van de Week, Jesse van Liempt.

Man Of The Match - Mahmut Muharemovic