Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Man of the Match (DSC - Alem)

Tijdens elke thuiswedstrijd van DSC 1 wordt door het publiek een Man of the Match gekozen. Afgelopen zondag tijdens DSC 1 - Alem 1 is Leon van Heel, middenvelder van DSC 1 de Man of the Match geworden.

Sinds lange tijd werd er weer een heuse derby gespeeld op sportpark de Ipperakkeren. DSC trad aan tegen Alem en het werd voor de vele supporters langs de kant een boeiend schouwspel waar DSC net voor rust op 1-0 voorsprong kwam maar deze voorsprong uiteindelijk in de slotfase verspeeld zag worden door een van richting veranderde vrije trap.

De 1-1 was over het algemeen een absolute teamprestatie maar als we individueel gaan kijken dan was Leon van Heel wel de uitblinker deze middag aan DSC zijde. Met hard werken en een aantal goede rushes aan de rechterkant zorgde hij voor de nodige dreiging richting het Alemse doel.

Op onderstaande foto staat Leon van Heel samen met de Pupil van de Week, Jan Pompen.

Man Of The Match - Leon van Heel