Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Roy Muller, Christian Eriksen en Floris Leeuwenberg, wat hebben zij gemeen…?

Voor de leden die al wat langer rondlopen bij DSC is deze vraag wat makkelijker te beantwoorden, maar het recente voorval op het EK voetbal met Christian Eriksen en nu afgelopen weekend het incident met JO19-1 speler van Sarto Floris Leeuwenberg uit Tilburg geeft aan dat op het voetbalveld zich onvoorziene omstandigheden en ongevallen kunnen voordoen waarbij direct ingrijpen
noodzakelijk is!

En als direct ingrijpen noodzakelijk is, weet je dan wat je moet doen ?
Na de hartstilstand van Roy Muller zo’n 15 jaar geleden inmiddels, waren er omstanders die wisten wat ze moesten doen en ook in actie kwamen. Na dat incident is onder de aanvoering van onze sportmasseur Jack Ackermans gestart met het
opleiden van DSC-ers, zo’n 45 direct in het jaar na het incident. Nu zijn er nog circa 15 leden die zich jaarlijks nog trainen en bijscholen.
Leon Pompen, trainer van DSC JO19-1 die afgelopen zaterdag bij het voorval met Floris Leeuwenberg ingreep en reddend handelde, had die opleiding en herhalingstrainingen ook doorlopen. Nu bracht hij ze in praktijk! Onze complimenten daar voor, maar vooral ook van de moeder van Floris namens familie Leeuwenberg en dat is zeer terecht!

Waarom dit artikel?
We willen graag het belang onderstrepen van het feit dat eenieder van ons op het sportveld, maar ook op elke andere denkbare locatie geconfronteerd kan worden met dit soort situaties. Hoe fijn is het om dat te kunnen handelen en mogelijk reddend op te treden.

Het geluk voor deze 3 heren is dat zij allen door konden gaan met hun leven!

Houd de publicaties in het najaar in de gaten als je ook wil gaan deelnemen aan de AED/BLS trainingen
Wil je nu al je interesse kenbaar maken, meld je dan vast aan met telefoonnummer en emailadres
op info@vvdsc.nl.