Trainingsschema
Slecht-weer Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Roland Timmermans nieuwe hoofdtrainer DSC

DSC en Roland Timmermans, momenteel al zeven jaar hoofdtrainer van de ons goed bekende tweede klasser Helvoirt, zijn blij te kunnen meedelen dat we per seizoen 2018 - 2019 met elkaar gaan samenwerken.

De warme contacten die v.v. DSC al meerdere jaren heeft met Roland Timmermans, hebben nu geleid tot een samenwerking. Omdat besloten was het contract met Arian Meeuwsen per einde seizoen niet te verlengen, zijn de contacten met Roland Timmermans aangehaald. Deze hebben na enkele prettige gesprekken geleid tot een overeenkomst van een jaar, waarbij de intentie is uitgesproken te streven naar meerdere jaren van samenwerking.

v.v. DSC heeft dit seizoen een zwaar seizoen en verwacht ook volgend seizoen verder te moeten investeren in de opbouw van een team dat weer kan strijden om prijzen. We hopen nu in  de samenwerking met Arian Meeuwsen en volgend seizoen met Roland Timmermans de weg naar boven weer te vinden.