Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rick de Leeuw geslaagd voor TC III

Rick de Leeuw heeft de afgelopen tijd met veel inzet de TC III Jeugd opleiding gevolgd bij de KNVB academie en deze recentelijk met succes afgerond. Deze UEFA C Youth (ook bekend als TC III-Jeugd) opleiding is er op gericht om de deelnemers voor te bereiden op en te ontwikkelen in het -met succes- uitvoeren van de taken:

  • Het coachen tijdens de wedstrijd.
  • Het geven van trainingen.
  • En het begeleiden van spelers en staf.
v.v. DSC is trots dat wederom een lid van onze vereniging deze opleiding heeft voltooid. Wij hopen dat Rick zijn verworven vaardigheden nog lang voor onze club zal inzetten. Via onderstaande link is Rick te zien met zijn KNVB coach Hans Schrijner en praktijkbegeleider namens v.v. DSC, Gert van Weel.

Rick de Leeuw - Geslaagd voor TC III