Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Nieuwjaarsreceptie v.v. DSC

Het nieuwe jaar is gestart en middels deze weg wenst v.v. DSC iedereen een gelukkig, gezond en sportief 2020 toe. Ook dankt de vereniging alle sponsoren en vrijwilligers die v.v. DSC het afgelopen jaar gesteund hebben.

Aanstaande zaterdag 4 januari vindt om 16.00 uur de nieuwjaarsreceptie plaats in het clubhuis van v.v. DSC waar er in ieder geval meer dan tien jubilarissen gehuldigd gaan worden. Ook zal er een nieuw evenement aangekondigd worden wat het komende jaar plaats gaat vinden.

Vanaf 13.30 uur worden er ook diverse onderlingen wedstrijden gespeeld door de Selectie, DSC JO19, DSC 3, DSC 4 en DSC 7 x 7.

Hierbij zijn alle betrokkenen bij v.v. DSC dan ook van harte uitgenodigd om een nieuw sportief en vooral gezond 2020 in te luiden.

Nieuwjaarsreceptie v.v. DSC