Trainingsschema
Slecht-weer Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Nieuwe website voor v.v. DSC

Na maanden van voorbereidingen en hard werk achter de schermen is vanaf vandaag de nieuwe website live. Dit is na de oplevering van het nieuwe kunstgrasveld de tweede mijlpaal aan het begin van het nog prille seizoen.

De website heeft een volledig nieuw en fris uiterlijk gekregen en ook is er op diverse plaatsen nieuwe functionaliteit toegevoegd. Ook technisch gezien is er het nodige verbeterd en al deze verbeteringen zorgen ervoor dat v.v. DSC als vereniging een nog professionelere uitstraling heeft.

Op deze plaats wil v.v. DSC het team van Online Identity hartelijk bedanken voor hun inzet om de nieuwe website voor de start van het seizoen 2016 - 2017 op te leveren.

Mocht je je nog feedback, vragen op opmerkingen hebben dan kan er een email gestuurd worden naar webredactie@vvdsc.nl.