Trainingsschema
Slecht-weer Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Nieuwe sponsor | VDK Infra

VDK Infra sponsort nieuwe shirts voor JO19-2. DSC bedankt VDK Infra voor dit mooie gebaar.

VDK infra & mobiliteit is een jong maar zeer dynamisch bedrijf en gaat geen enkele uitdaging uit de weg. VDK infra & mobiliteit heeft een ruime expertise betreffende het werven van personeel voor diverse functies in de infrastructuur. De werkzaamheden vinden plaats vanuit ons kantoor in Kerkdriel waar een enthousiast team met gedegen vakkennis aanwezig is. VDK infra & mobiliteit houdt van korte en snelle communicatielijnen. Om dit te bewerkstelligen zorgen wij voor een vaste persoon die weet wat er speelt bij onze opdrachtgevers. Wij vinden een langdurige relatie met onze opdrachtgever zeer belangrijk. VDK infra & mobiliteit streeft naar daadkrachtige oplossingen die het beste bij uw wensen passen. De ware kracht bestaat niet zozeer uit hard slaan, als wel uit raak slaan. Het gaat nog altijd om de juiste man op de juiste plaats. Ons motto is dan ook:

"Een man een man, een woord een woord"

VDK Infra
Valeriaan 16
5331 DA Kerkdriel
T: 06-46635817
E: info@vdk-infra-mobiliteit.com


Nieuwe sponsor | VDK Infra