Trainingsschema
Slecht-weer Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Nieuwe sponsor | Hooymans Substrates

Hooymans Substrates sponsort nieuwe shirts voor MO15-1.

Hooymans Substrates kent een rijke historie die zijn oorsprong vindt in een kwekerij in Kerkdriel, waar Gerard Hooymans in 1969 is begonnen met het kweken van champignons. Deze kwekerij in Kerkdriel vormde de basis voor het huidige bedrijf in Velddriel. Vader en zoon Hooymans werden in hun werk als kweker regelmatig geconfronteerd met de problemen die zich voordeden in grondstoffen. Met die ervaring en expertise is besloten om zich meer te gaan richten op de productie van compost. Jaren van volharding, leren en verbeteren hebben geleid tot het succesvolle en kwalitatieve product waar Hooymans Substrates tegenwoordig wereldwijd om bekend staat.

Oostenbroekweg 19
5334 NZ Velddriel
Nederland

T (+31) (0)418) 63 39 11
F (+31) (0)418) 63 42 39
E info@hooymanscompost.nl

Nieuwe sponsor | Hooymans Substrates