Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Nieuwe sponsor | Hoffmans Schilderwerken

Hoffmans Schilderwerken wordt bordsponsor. DSC bedankt Hoffmans Schilderwerken voor dit mooie gebaar.

Op 1 januari 1998 startte Serge Hoffmans met Hoffmans Schilderwerken. Inmiddels is de organisatie uitgegroeid tot een modern schildersbedrijf, wat zich voornamelijk richt op projecten groot en klein voor zakelijke opdrachtgevers in de woningbouwsector en utiliteit, maar natuurlijk ook voor de particuliere markt, woningcorporaties en VVE. Als er tijdens de werkzaamheden andere problemen en/of gebreken worden geconstateerd kunnen wij deze met onze bouwpartners meteen voor u oplossen. Wij denken namelijk niet in problemen maar in oplossingen. Denk hierbij aan timmerwerkzaamheden, klussen voor een loodgieter, stukadoorswerk, werk voor tegelzetters of een metselaar, enzovoorts. Onze VCA-certificering toont aan dat de veiligheid en gezondheid van onze geschoolde werknemers en het milieu voorop staan bij onze manier van werken. 

Hoffmans Schilderwerken B.V. 
Lindestraat 15
5331 GS Kerdriel
E: info@hoffmansschilderwerken.nl
T: 06 55 77 31 82

Hoffmans Schilderwerken