Trainingsschema
Slecht-weer Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Nieuwe sponsor | Beij Administratie & Advieskantoor

Beij Administratie & Advieskantoor sponsort nieuwe shirts voor JO15-2. 

Beij Administratie & Advieskantoor sponsort de JO15-2 van DSC met liefde en plezier. Net als Beij Administratie & Advieskantoor heeft DSC een duidelijk en transparant beleid. Ook het belang van waarden en normen in de omgang met ieder persoon die te maken heeft met DSC zoals spelers / trainers / publiek en scheidsrechters onderschrijft Beij Administratie & Advieskantoor. Beij Administratie & Advieskantoor richt zich met name op ZZP’ers. Eerlijke prijs afspraak en doordacht meedenken met de ondernemer daar staan wij voor.

Kantoor Rossum
Koningstraat 8
5328 BD Rossum GLD
T: (0418) 66 36 06

Kantoor Waalwijk
Olympiaweg 18
5143 NA Waalwijk
T: (0416) 76 90 93
E: f.beij@beijadministratie.nl

Nieuwe sponsor | Beij Administratie & Advieskantoor