terug naar overzicht

Nieuwe spelregels kleding jeugdafdeling vv DSC

DSC wil met haar nieuwe kledinglijn een eenduidige, kwalitatieve uitstraling realiseren die onze vereniging goed representeert.

Met ingang van het nieuwe voetbalseizoen zijn er enkele wijzigingen van toepassing in vergelijking tot voorgaande seizoenen. DSC past vanaf seizoen 2023-2024 onderstaande spelregels toe met betrekking tot kleding voor alle jeugd teams (uitgezonderd de lichtingen JO-17 en JO-19).

Kleding
 • DSC stelt per team de wedstrijdshirts beschikbaar.
 • Jeugdleden dienen zelf een DSC voetbalbroek en DSC voetbalsokken aan te schaffen. Beide kledingstukken zijn uniek voor DSC gemaakt.
 • Bij sportshop Jan van Diesen kun je vanaf Augustus tegen inlevering van een kledingvoucher tegen gereduceerd tarief je voetbalbroek en voetbalsokken aanschaffen.
 • DSC stelt per team een compleet keeperstenue (shirt, broek, sokken) beschikbaar.
 • Ieder jeugdlichting (JO-8, JO-10, MO-9 en MO-13 etc.) kent een DSC wedstrijdshirt met 3 vaste sponsoren voor de gehele lichting.
Spelregels
De wedstrijdshirts welke aan het begin van het voetbalseizoen worden uitgereikt aan de leiders van de teams zijn en blijven eigendom van DSC. De leiders zijn verantwoordelijk voor het weer compleet inleveren van de materialen aan het einde van het seizoen. Mochten er gedurende het seizoen materialen kapot gaan of kwijt raken dan zijn onderstaande uitgangspunten van toepassing:

Wanneer dragen
De wedstrijdshirts mogen uitsluitend tijdens wedstrijddagen of activiteiten van DSC worden gebruikt.

Wassen
De wedstrijdshirts worden na iedere wedstrijd ingenomen door de leiders en gezamenlijk gewassen. In overleg met de ouders kan evt. een was schema worden afgesproken. De wedstrijdshirts dienen volgens het wasvoorschrift gewassen te worden. Indien door het niet in acht nemen van die wasvoorschriften schade aan de shirts ontstaat, kan men aansprakelijk worden gesteld.

Schade of vermissing
Indien tijdens de wedstrijd schade aan kleding is ontstaan, dient dit direct na afloop van de wedstrijd door de speler bij de leider worden gemeld. Voor de schade aan de kleding, die tijdens de wedstrijd is ontstaan, wordt de speler niet aansprakelijk gesteld, tenzij er sprake is van opzet of grove schuld. Bij vermissing van of geconstateerde schade aan kleding/materialen dient de leider dit direct te melden aan een van de leden van de sponsorcommissie of via sponsoring@vvdsc.nl.

Overige kleding en materialen
Naast het wedstrijdtenue (shirt, broek en sokken) zijn er uiteraard nog andere materialen die gesponsord kunnen worden. Te denken valt aan trainingspakken, tassen, inloopshirts en ballen. Ieder team en/of lichting is vrij om zelf sponsoren te zoeken. Voorwaarde is wel, dat alle items van het merk Uhlsport moeten zijn.

Om het bestel- en leverproces optimaal te laten verlopen willen we dit soort sponsorverzoeken graag centraal via DSC laten verlopen. Heb (of ben) je een sponsor die graag iets voor een team/lichting wenst te betekenen, neem dan contact op met een van de leden van de sponsorcommissie of via sponsoring@vvdsc.nl.

Alle wedstrijd- en trainingskleding van DSC zijn van het merk Uhlsport. Voor het bestellen en leveren van kleding/materialen zijn afspraken gemaakt met het Sportshop Jan van Diesen in Kerkdriel. Met deze afspraak wenst DSC kwalitatief goede kleding tegen voor leden en sponsoren zo laag mogelijke kosten ter beschikking te stellen.

Inname oude(huidige) tenues
Aan het einde van het lopende seizoen 2022-2023 verzoeken we de leiders van alle teams om de huidige kleding in te leveren bij de DSC kleding commissie.

Metname de huidige wedstrijd tenues (shirt, broek, sokken) zullen we in overleg met de sponsoren en het DSC bestuur beschikbaar stellen aan een aantal goede doelen danwel projecten in ontwikkelingslanden.

Mogelijke vragen kun je richten aan sponsoring@vvdsc.nl
 • Jan van Diesen sportshop Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
 • Marius van Namen Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
 • Vissers Legal Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
 • Boon's markt Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
 • Hooijmans Substrates B.V. Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
 • Van Houten Snijbedrijf B.V. Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
 • Van Houten Transport B.V. Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
 • Gebr. Lansdaal Bloemen en Planten Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
 • Hooijmans BV Businessclub
 • Marius van Namen Businessclub
 • Van Herwaarden Paddenstoelenteelt Businessclub
 • Vissers Legal Businessclub
 • Boon's markt Businessclub
 • Van Houten Snijbedrijf B.V. Businessclub
 • Van Houten Transport B.V. Businessclub
 • BSO het Veldmuisje Businessclub
 • CarProf Valentijn Businessclub
 • Coolcare Holland Businessclub
 • Leenders Transport Businessclub
 • Davy Versteeg Klussenbedrijf Businessclub
 • De KYC consultant Businessclub
 • Geran Vogel Projectservice Businessclub
 • HR Atelier Businessclub
 • Jeroen Verhoeckx Groente- en Fruit Businessclub
 • Jobmatchers B.V. Businessclub
 • Kapsalon Y. Verlouw Businessclub
 • Klijn Daksystemen Businessclub
 • Millennial Talent Businessclub
 • Slagerij Gijs Sars Businessclub
 • Story Waardenburg BMW Businessclub
 • Van Osch Advocatuur B.V. Businessclub
 • VDVW Adviseurs Businessclub
 • Wijgergangs Medical B.V. Businessclub
 • Wijgergangs Vastgoed Beheer B.V. Businessclub
 • Willemen Parket B.V. Businessclub
 • Profcoat van der Kammen Businessclub
 • Piels Fysiotherapie Businessclub
 • Online Identity Businessclub
 • Kippenvilla.nl Businessclub
 • Klussenbedrijf Majan Businessclub
 • De Leeuw Technische Installaties Businessclub

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs