Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Nationale Sportloterij

De nationale sportloterij is opgericht ter bevordering van de kaspositie van sportvereningen en clubs. Om ervoor te zorgen dat we met de loterij zoveel mogelijk mensen bereiken kan je als vereniging of club helpen.

Van elk verkocht lot van 10 euro krijgt DSC 7 euro. Doel van DSC is om de voorbereidingskosten voor nieuwbouw uit de opbrengsten bekostigd gaan worden

De lotenkopers steunen niet alleen DSC maar kunnen zelf ook prijzen winnen, kijk daar voor op http://www.nationalesportloterij.nl De trekking van prijzen is omstreeks 24 september. De loten worden online verkocht en geregistreerd.

Meer informatie klik hier.