Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Meiden aan de Bal

Op zaterdag 11 juni wordt tussen 11.00 uur en 15.45 uur Meiden aan de Bal georganiseerd in het Jan Louwers Stadion in Eindhoven. Alle meiden van 7 tot en met 12 jaar krijgen dan GRATIS verschillende voetbalactiviteiten aangeboden. Op deze dag staan sportiviteit en gezelligheid centraal.

Daarom mogen zij ook vriendinnen meenemen naar het evenement want zowel voetballende, als niet voetballende meiden zijn welkom bij Meiden aan de Bal. FC Eindhoven en de KNVB hebben een leuk en afwisselend voetbalprogramma opgesteld. In een écht stadion leren de meiden vette trucjes en spelen partijtjes tegen de andere meiden. Als klap op de vuurpijl komen er een aantal speelsters van PSV om samen met de meiden te voetballen.

Alle meiden van 7 t/m 12 jaar van v.v. DSC zijn van harte uitgenodigd en aanmelden kan via deze link. Kijk voor meer informatie op de website van FC Eindhoven.