Trainingsschema
Slecht-weer Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Kick-Off Jeugd | Seizoen 2016 - 2017

Op vrijdagavond 9 september vanaf 19.00 uur zal de jaarlijkse kick-off van de jeugdafdeling van DSC weer plaatsvinden. Evenals vorig jaar is er gekozen voor één avond in verband met de late vakanties.
Doel van deze aftrap bijeenkomst is het kader binnen de jeugd van de juiste informatie te voorzien.

Hiervoor zullen de beide jeugdcommissies iets gaan vertellen over de praktische gang van zaken binnen de jeugd en de plannen voor het aankomende jaar. Daarnaast zal er informatie over de fotoshoot voor de individuele spelers en de teams volgen.

Graag zien wij alle vrijwilligers binnen de jeugd op deze avond bij DSC in de kantine om 19.00 uur.