Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Inleveren tenues en kleding

Het eind van het seizoen is in zicht en voor sommigen is het reeds afgelopen. We verzoeken daarom alle leiders en trainers om voor 1 juni alle tenues, trainingspakken, tassen etc. die eigendom zijn van v.v. DSC in de daarvoor bestemde kasten te plaatsen.

Mocht hier onvoldoende plaats voor zijn dan verzoeken we iedereen om op maandagavond 30 mei of dinsdagavond 31 mei, tussen 18.00 uur en 20.00 uur de spullen in te leveren bij v.v. DSC in kleedkamer 10 (omkleed-unit).

Tevens dienen ook alle hesjes, pionnen en hoedjes dan ingeleverd te worden. Voor eventuele vragen kan contact opgenomen worden met Johan Teulings (jteulings@kpnplanet.nl).