Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Indeling Verenigingvoetbal 2022

Poule A

Jobe Sports                                                        
t Bierspulleke                                                        
A.K. Champignons                                                        
Huize Vlap                                                        
Fc De Kwallen                                                        
De Joekels                                                        
 
  Veld 1   Veld 2  Veld 3 
10:00 – 10:15 uur Jobe Sports – 't Bierspulleke A.K. Champignons – Huize Vlap  Fc De Kwallen – De Joekels
10:40 – 10:55 uur A.K. Champignons – Fc De Kwallen  t Bierspulleke – Huize Vlap De Joekels – Jobe Sports
11:20 – 11:35 uur  Fc De Kwallen – 't Bierspulleke  De Joekels – A.K. Champignons Huize Vlap – Jobe Sports 
12:00 – 12:15 uur Jobe Sports – Fc De Kwallen   Huize Vlap – De Joekels t Bierspulleke – A.K. Champignons 
12:40 – 12.55 uur Jobe Sports – A.K. Champignons  t Bierspulleke – De Joekels Fc De Kwallen – Huize Vlap

Poule B                                        
                                        
Pappen en Nat Houden                                        
C.V. De Junkskes                                        
G-Team                                        
H.V.W.N.C                                        
Fc Kantje Coma                                                   
                                        
  Veld 1      Veld 2      
10:20 – 10:35 uur  Pappen en Nat Houden – C.V. De Junkskes G-Team – H.V.W.N.C. 
11:00 – 11:15 uur  H.V.W.N.C – Fc Kantje Coma Pappen en Nat Houden – G-Team    
11:40 – 11:55 uur C.V. De Junkskes – Fc Kantje Coma H.V.W.N.C. – Pappen en Nat Houden 
12:20 – 12:35 uur Fc Kantje Coma – G-Team  C.V. Junkskes – H.V.W.N.C.
13:00 – 13:15 uur  Fc Kantje Coma – Pappen en Nat Houden G-Team – C.V. Junkskes  

Finalewedstrijden 
 
  Veld 1     Veld 2 
13:30 – 13:45 uur  Nr 1Poule A – Nr 2 Poule B Nr 2 Poule A – Nr 1 Poule B  
14:00 – 14:15 uur  Nr 5 Poule A – Nr 5 Poule B  Nr 4 Poule A – Nr 4 Poule B
14:30 – 14:45 uur    Nr 3 Poule A – Nr 3 Poule B  Verliezer wedstrijd 1 – Verliezer wedstrijd 2
15:00 – 15:15 uur  Winnaar wedstrijd 1 – Winnaar wedstrijd 2