Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Fysieke trainer voetbal Ron Schapendonk voor het 12de seizoen verbonden aan vv DSC

Ron Schapendonk geldt al diverse jaren als fysieke trainer voetbal binnen de vereniging. Het geven van loop-en coördinatie, maar ook hersteltraining en individuele training.

Ron:
Een aantal weken geleden heb ik een gesprek gehad met Tom de Vaan. Jan burg is gestopt als HJO. Met Jan heb ik de voorgaande jaren fijn gewerkt en wil graag via deze weg Jan bedanken voor die fijne samenwerking. Tom heeft mij in dat gesprek duidelijk gemaakt hoe de club over me denkt en tevreden is met mijn werkzaamheden als fysiek trainer. Het gaf mij zeker het gevoel dat ik nog steeds belangrijk ben voor de ontwikkeling van de club.

De loop- en hersteltrainingen zijn ook niet meer weg te denken binnen de club. Verder ben ik 2 jaar geleden gestart met individuele trainingen te geven aan spelers die extra willen trainen op kracht, snelheid, coördinatie, etc. Dit is in het schema fysieke training verwerkt en werpt zeker zijn vruchten af. Mooi om dit bij de club te mogen doen, werken met jonge talentvolle spelers.

Ik ben daarom erg blij dat we samen hebben besloten het 12de seizoen in te gaan.

Ron Schapendonk