Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

ErgoDirect stopt als hoofdsponsor van v.v. DSC

Tot onze spijt stopt ErgoDirect als hoofdsponsor. Hoewel we dit besluit uiteraard betreuren zijn we verheugd dat ErgoDirect ook de komende 5 jaar aanblijft als hoofdsponsor jeugd. Het bestuur wil John van Hooft bedanken voor zijn steun de afgelopen jaren als hoofdsponsor van v.v. DSC en zet de goede samenwerking en ondersteuning graag door met deze hoofd jeugdsponsor van het eerste uur.

“Het is alweer 10 jaar geleden dat ik het initiatief nam om de ontwikkeling van onze jeugd te stimuleren. Nu we de eerste blijvende aanwas van talentvolle jeugd voor DSC 1 zien is het tijd dat andere sponsoren naar voren stappen om DSC 1 te steunen in haar verdere ontwikkeling. De komende 5 jaar blijf ik onze jeugd een warm en financieel hart onder de riem steken waarbij ik hoop dat we het komende decennium de vruchten, zowel bij de jeugd als bij DSC 1, blijven plukken van de reis die we 10 jaar geleden met zijn allen hebben ingezet.” aldus John van Hooft.

ErgoDirect International
Taalstraat 151
5261 BC Vught
Tel: 036 547 24 40
info@ergodirect.nl
www.ergodirect.nl
ErgoDirect International