Trainingsschema
Slecht-weer Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

DSC zoekt een trainer voor DSC 2

Voetbalvereniging v.v. DSC uit Kerkdriel is voor het naderende seizoen 2018 - 2019 op zoek naar een trainer voor het tweede senioren elftal. DSC 2 speelt momenteel in de top van de reserve derde klasse zondag van district Zuid 1.

Aankomend seizoen willen we als vereniging de volgende stappen zetten met zowel het eerste als het tweede elftal. De visie van de vereniging hierop lichten we graag in een persoonlijk gesprek aan je toe. v.v. DSC kenmerkt zich als een groeiende, ambitieuze, goed georganiseerde en sfeervolle dorpsclub. DSC 2 bestaat uit een jonge talentvolle spelersgroep, aangevuld met een aantal ervaren spelers.

Wij bieden:
  • Uitstekende faciliteiten, inclusief drie kunstgrasvelden en een natuurgrasveld.
  • Marktconforme vergoeding; vakkundige ondersteuning in de begeleiding en medische staf.
  • Trainingen vinden plaats op dinsdag en donderdag, dit alles in nauwe samenwerking met de trainer van DSC 1.

Ook spelers die een ruime ervaring hebben met het voetballen op een hoog (amateur of betaald) niveau en bezig zijn met het volgen van de trainers cursus nodigen wij uit om te reageren.

Hebben wij je interesse gewekt?
Indien je belangstelling hebt, stuur dan een korte motivatie (inclusief CV) naar info@vvdsc.nl.