Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

DSC VE1 bereikt finale KNVB beker

Nu het einde van het seizoen nadert vallen er ook diverse beslissingen. Enkele teams hebben het kampioenschap al gevierd of gaan het nog vieren en andere teams boeken successen in de bekercompetitie. DSC VE1 is zo’n team dat door goed samenspel succes heeft in de bekercompetitie.

Na in april de halve finale met 3-2 te hebben gewonnen van CHC VE2 speelt het team op zaterdag 1 juni de finale voor de KNVB beker tegen Heerjansdam VE1. De wedstrijd wordt om 14.30 uur gespeeld op neutraal terrein in Schelluinen en kan een bekroning worden op een goed seizoen.

DSC is trots op DSC VE1 en wenst de spelers en begeleiding alvast veel succes met het spelen van de finale.