Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

DSC JO10-1 speelt bekerfinale

Nu het einde van het seizoen nadert vallen er ook diverse beslissingen. Enkele teams hebben het kampioenschap al gevierd of gaan het nog vieren en andere teams boeken successen in de bekercompetitie. DSC JO10-1 is zo’n team dat door geweldige inzet en goed samenspel succes heeft in de bekercompetitie.

Na halverwege deze maand JEKA JO10-1 met de overtuigende cijfers van 5-0 te hebben verslagen speelt het team op zaterdag 2 juni de finale voor de KNVB beker tegen RCS JO10-1. De wedstrijd wordt om 13.00 uur gespeeld op neutraal terrein in Etten Leur en kan een bekroning worden op een prachtige seizoen.

DSC is trots op DSC JO10-1 en wenst de spelers en begeleiding alvast veel succes met het spelen van de finale.

DSC JO10-1