Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

DSC Familievoetbaltoernooi 2019

Het einde van het seizoen nadert met rasse schreden met hopelijk het kampioenschap van ons eerste elftal. Dat betekent ook dat de DSC Week er ook weer aan komt en dus ook weer het jaarlijkse familievoetbaltoernooi.
 
Dit jaar zal het familievoetbaltoernooi gehouden worden op zondag 2 juni aanstaande. In tegenstelling tot andere jaren wordt het toernooi op één dag afgewikkeld. Er zal dus niet op de zaterdag er na gevoetbald worden.
 
Er wordt gespeeld met zeventallen en op een half veld. Als je met je familie wilt deelnemen, dan kun je je familie opgeven bij Cees Vogel. Dit kan op telefoonnummer 06-22900675 of via cees@bbceesvogel.nl.