Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

4e plaats voor DSC C4 bij toernooi OJC Rosmalen

Op zaterdag 14 mei vonden in Rosmalen de thuistoernooien voor C - en D - junioren plaats. Een van de bijna 50 deelnemende elftallen was DSC C4 en dit elftal heeft daar een prima prestatie neergezet.

Ondanks dat het weer niet geweldig was, was het grotendeels droog en dat zorgde voor een leuke toernooidag. In de spannende poules waren de meeste deelnemers aardig aan elkaar gewaagd en dat was ook het geval in de poule van de ploeg uit Kerkdriel. Na wedstrijden gespeeld te hebben tegen OJC Rosmalen, Taxandria en Oss ’20 eindigde DSC C4 op een verdienstelijke vierde plaats.

DSC C4 - Toernooi OJC Rosmalen