Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

De Voetbalschool bij DSC Kerkdriel

In de zomervakantie organiseert De Voetbalschool opnieuw een VoetbalStage, in het teken van "De Voetbalschool Kampioenschappen 2021". Van dinsdag 27 t/m vrijdag 30 juli, wordt er gevoetbald op de velden van DSC Kerkdriel.

Het programma zal er tijdens deze Stage als volgt uit zien:

10:00 – 12:00 uur Techniektraining
12:00 – 13:00 uur Pauze + Quiz
13:00 – 15:00 uur De Voetbalschool Kampioenschappen 2021

De spelers worden door middel van verschillende duelvormen klaar gestoomd voor het kampioenschap. Tijdens het toernooi kunnen spelers individueel en als team punten verdienen. Iedereen maakt dus evenveel kans om te winnen!
Een deelnemer van deze activiteit wint een deelnamebewijs voor het Pro Class Event van De Voetbalschool; een dag trainen bij een Nederlandse profclub.

Let op: Ben jij al in het bezit van het rode shirt van De Voetbalschool, maak dan gebruik van
de volgende kortingscode: VAKANTIE-SHIRT en ontvang €8,50 korting.

Wil je in de zomervakantie meedoen aan dit kampioenschap? En kans maken op een training bij een Nederlandse profclub? Wacht dan niet langer en schrijf je in! Inschrijving is toegankelijk voor alle jongens én meiden van 5 t/m 18 jaar, ongeacht bij welke
vereniging je speelt. Ook kinderen die geen lid zijn van een vereniging zijn welkom. De kosten voor deze VoetbalStage bedragen €99,00. Voor dit bedrag ontvangen de deelnemers niet alleen 4 dagen voetbalplezier, maar ook een officieel adidas wedstrijdshirt,
een leuk aandenken en prijzen voor de winnaars.
De deelnemers dienen zelf te zorgen voor een lunch.

Inschrijven via: https://devoetbalschool.nl/events/voetbalstage-kerkdriel-dsc
 
Flyer Voetbalstage
Meer info Voetbalstage

Meer informatie is ook altijd op te vragen via:
Dennis Been
dennis@devoetbalschool.nl
M: 06-50963781