Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

COVS Arbitragecongres Zuid I

Op zaterdag 11 januari organiseert COVS Nederland in samenwerking met de KNVB een arbitragecongres voor iedereen die betrokken is bij de arbitrage in Zuid I.

Onder andere topscheidsrechter Kevin Blom zal een uitgebreide lezing geven over de interpretatie van hands. Daarnaast zijn er workshops omtrent communicatie en omgaan met weerstand. Ook is er een informatiemarkt met headsets, kleding en informatie over de KNVB Academy.

Kortom, een informatieve dag voor iedereen die interesse heeft in arbitrage. Het congres wordt gehouden in Helvoirt bij Hotel Guldenberg (Guldenberg 12 in Helvoirt) en duurt van 09.45 uur tot en met 16.00 uur.

Aanmelden kan tot vrijdag 20 december via deze link en mocht je je aanmelden dan graag ook een e-mail naar webredactie@vvdsc.nl zodat er eventueel gezamenlijk naar toe gereden kan worden.

COVS Arbitragecongres Zuid I