Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Concept Teamindeling Jeugd | Seizoen 2019 - 2020

Met het jaarlijkse Uitzwaaitoernooi weer achter de rug, wordt het alweer tijd voor de eerste informatie voor aankomend seizoen.

Aankomende week gaan er namelijk een aantal teams al weer trainen voor het nieuwe seizoen en wel op dinsdag 18 juni en / of donderdag 20 juni 2018. Deze teams zullen de aankomende week en de week erop maximaal nog een viertal trainingen afwerken. Verdere informatie hierover ontvangen de kinderen van hun trainer.

Er worden dus geen oefenwedstrijden meer gespeeld. Dit door het late tijdstip en de vele afgelastingen in voorgaande jaren. Voor de overige teams zal het nieuwe seizoen overigens pas eind augustus starten (de precieze data volgen later op de website).

Hieronder volgt het overzicht van de teams, welke eind juni trainen, met daarbij de datum en het tijdstip van aanwezigheid voor de eerste training:

 • JO17-1
  • Dinsdag 18 juni om 20.00 uur aanwezig (training op het hoofdveld)
 • JO19-2
  • Ouders en kinderen donderdag 20 juni om 20.30 uur aanwezig (informatie-avond voor de ouders en training op het kleine kunstgrasveld voor de kinderen)
 • JO19-1, JO17-2 en JO17-3
  • Donderdag 20 juni om 20.00 uur aanwezig (training op het hoofdveld en 3e veld)
 • JO15-1
  • Dinsdag 18 juni om 18.45 uur aanwezig (training op het hoofdveld)
 • JO15-2 en JO15-3
  • Donderdag 18 juni om 18.45 uur aanwezig (training op het 3e veld)
 • MO15-1 en MO13-1
  • Maandag 24 juni om 18.45 uur aanwezig (training op het hoofdveld)
 • JO13-1, JO13-2 en JO13-3
  • Dinsdag 18 juni om 18.45 uur aanwezig (training op het 3e veld / kleine kunstgrasveld)
 • JO12-1 
  • Donderdag 20 juni om 18.45 uur aanwezig (training op het kleine kunstgrasveld)
 • JO11-1 en JO11-2  
  • Dinsdag 18 juni om 17.45 uur aanwezig (training op het hoofdveld)
 • MO11-1 en MO11-2 
  • Maandag 24 juni om 17.45 uur aanwezig (training op het hoofdveld)
 • JO10-1 en JO9-1
  • Donderdag 20 juni om 18.45 uur aanwezig (training op het 3e veld)

Vanwege de beperkte beschikbaarheid van de velden en de openstaande vacatures in de invulling van de begeleiding zullen helaas niet alle teams kunnen trainen in juni. De rest van de teams zullen dus pas eind augustus starten met hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Mochten er buiten bovenstaande teams nog andere teams willen gaan trainen, dan kan de trainer contact opnemen met Jan Burg via onderstaande link.

Bij de hieronder opgenomen concept teamindeling dienen verder nog wel een aantal kanttekeningen te worden geplaatst. Ten eerste betreft het een concept en kunnen er door v.v. DSC altijd nog wijzigingen worden doorgevoerd. Dit zal natuurlijk wel gebeuren in overleg met het kind en de ouders.

Vooral bij de jongste jeugd (JO8 - JO9 pupillen) leert de ervaring dat er in de zomerstop nog een aantal aanmeldingen binnen zullen komen. Om de grootte van de teams te beperken en voor alle kinderen zoveel mogelijk een passend niveau te vinden, zouden er dus zeker in die lichtingen nog wijzigingen kunnen plaats vinden.

Verder zijn er ook nog een aantal vacatures in de begeleiding van de verschillende teams. Hier wordt door v.v. DSC op dit moment hard aan gewerkt om deze in te vullen. Mocht u interesse hebben in een van deze vacatures, of een vraag / opmerking hebben over de indeling stuur dan een email (gelieve niet te bellen) naar Jan Burg.
 

Concept Teamindeling DSC Jeugd | Seizoen 2019 - 2020