Trainingsschema
Slecht-weer Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Competitie indeling DSC 1 Seizoen 2016 - 2017

De KNVB heeft de competitie indeling voor de eerste elftallen bekend gemaakt. DSC zal volgend jaar uitkomen in de 3e klasse D (district Zuid 2) en zal volgend seizoen de volgende tegenstanders treffen.
 • Avanti'31
 • Berghem Sport
 • Boekel Sport
 • DAW
 • Den Dungen
 • DSC
 • FC Uden
 • Handel
 • Margriet
 • Nooit Gedacht
 • Nulandia
 • St. Michiels Gestel
 • Venhorst
 • Volkel
Een verrassende competitie met vrijwel allemaal nieuwe tegenstanders wat betekent dat het een uiterst boeiend seizoen kan gaan worden. De complete indeling voor alle eerste elftallen en dus ook die van die DSC voor het seizoen 2016 - 2017 is na te lezen via deze link.