Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Essche Boys)

Op zondag 14 april nam DSC 1 het op tegen Essche Boys. Dit maal was Chris van der Kammen, speler  van DSC F4 de Pupil van de Week. Chris speelt nu voor het tweede seizoen bij DSC. Hij is rechtsbenig en kan zowel op het middenveld als in de verdediging spelen. Chris leert elke week weer wat nieuws bij DSC en is iedere training aanwezig.

Tegen de keeper van Essche Boys scoorde Chris zeer beheerst en de rest van de wedstrijd heeft hij met veel plezier op de bank de wedstrijd bekeken. Chris en zijn ouders willen DSC hartelijk bedanken voor de leuke dag.

Klik op de onderstaande links voor enkele foto`s van Chris gedurende de dag: