Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Walking football kickoff 13-6-2021

Op Zondag 13-6-2020 van 10:00 tot 12:00 organiseert DSC een Kick-off van Walking Football. Ben je 45+ en gek op voetbal, maar heb je geen behoefte aan slidings, rennen of ander lichamelijk contact doe mee of kom kijken!

Walking Football is een vorm van voetballen die gericht is op 45+. Bij walking football wordt gewandeld en niet gerend. Daarnaast is lichamelijk contact bij deze vorm van voetballen niet toegestaan. Het spel kan dus ook probleemloos corona proof worden gespeeld.

Vele clubs in de regio hebben inmiddels walking football teams actief waaronder Nivo Sparta, GVV'63. Uiteraard mag DSC niet achterblijven, dus meldt je aan via https://voet.li/Ra3iyp.

Voor vragen kun je contact opnemen met Bart Vries (communicatie@vvdsc.nl.nl of 06-22938455)

Deelname is uiteraard geheel gratis.