Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Voetbal Vierdaagse, een groot succes

Van maandag 5 augustus tot en met donderdag 8 augustus hebben bijna twintig kinderen meegedaan aan de Voetbal Vierdaagse van De Voetbalschool, op de velden van v.v. DSC. In de ochtend kregen de kinderen techniektraining van professionele trainers van De Voetbalschool. In de middag werd het geleerde toegepast in verschillende spel, wedstrijd en toernooivormen en werd er gestreden om de titel ‘De Voetbalschool-Kampioen 2019’.

De deelnemers hebben hard getraind, vele doelpunten gemaakt en hebben er vier fantastische dagen van gemaakt.

Wil jij de volgende keer ook meetrainen bij De Voetbalschool? Dat kan, ga naar www.devoetbalschool.nl en check de agenda.

Voetbal Vierdaagse v.v. DSC