Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Verlenging hoofdtrainer Robin Verheijden

vvDSC en hoofdtrainer Robin Verheijden verlengen de samenwerking voor het komend seizoen.

DSC heeft een jeugdbeleidsplan met een duidelijke visie. 10 jaar geleden is DSC gestart met het Jeugdbeleidsplan waar veel aandacht geschonken wordt aan kwalitatieve maar ook kwantitatieve ontwikkeling. De eerste lichtingen van dit jeugdbeleidsplan stromen inmiddels in bij de selectie. Robin Verheijden ziet daarom volop perspectief om met deze jonge en gretige groep iets neer te gaan zetten. DSC is tevreden met de eerst maanden van deze jonge debuterende trainer. Er is een goede click tussen de groep en Robin. De resultaten bevestigen dit nog niet maar dat komt vanzelf wel weer. Door de corona perikelen met geblesseerde en half fitte spelers is het inpassen van jeugdspelers wat moeizamer waardoor Robin nog niet zijn stempel op de groep heeft kunnen drukken aldus DSC. Ook het stoppen van keeper Tom van Geffen die naast zijn meer dan gemiddelde kwaliteiten ook met zijn ervaring en persoonlijkheid een belangrijke rol had in het groepsproces is een behoorlijke aderlating.

Maar wie de jeugd heeft heeft ook de toekomst ! Mede daarom is Robin op dit moment de ideale trainer voor DSC.