terug naar overzicht

Update: Nieuwe voetbaltenues DSC jeugdlichtingen

Zoals jullie wellicht al via eerdere communicatie en/of de DSC website (zie: https://vvdsc.nl/nieuws/nieuwe-spelregels-kleding-jeugdafdeling-vv-dsc-3041/) hebben gelezen veranderen er aankomend seizoen een aantal zaken omtrent voetbalkleding/wedstrijdtenues.
Inmiddels zijn er wat meer details bekend, die we graag in deze update met jullie als leider/trainer, jeugdlid/ouder delen. Aankomend seizoen gaat het nieuwe DSC kleding concept van start. Wat betekent dat alle jongens en meiden jeugdleden (met uitzondering van de JO17 en JO19 lichtingen) een eigen DSC voetbalbroek en DSC voetbalsokken dienen aan te schaffen.

Jan van Diesen
Ieder jeugdlid kan deze unieke DSC voetbalbroek en voetbalsokken tegen een gereduceerd tarief aanschaffen bij sportshop Jan van Diesen in Kerkdriel. DSC heeft samen met de nieuwe jeugdlichting sponsoren ervoor gezorgd dat je 25% korting krijgt op de complete set: DSC voetbalbroek & sokken. (korting geldt alleen op de complete set). De bedoeling is dat je voor de start van de eerste (beker)wedstrijden je DSC voetbalbroek en sokken zelf aanschaft. Er volgt binnenkort nog een nieuwe update wanneer deze de set bij Jan van Diesen beschikbaar is.

Nieuwe wedstrijdshirts
Iedere lichting heeft dezelfde 3 sponsoren op het shirt. Zie het voorbeeld van JO13/JO14:

Voorbeeld JO9:

Verdere planning en eerste wedstrijden
Zoals het er nu naar uitziet worden deze nieuwe DSC wedstrijdshirts medio september geleverd. De exacte leverdatum weten wij binnenkort. Dit betekent dat we de eerste oefen/bekerwedstrijden nog in de huidige voetbalshirts zullen spelen, in combinatie met de door jullie zelf aan te schaffen DSC voetbalbroek en sokken. Wanneer de nieuwe shirts zijn geleverd ruilen we die uiteraard per direct om!
Indien er vragen zijn over deze tenues, DSC voetbalbroek/sokken of aanvullende (jeugd)sponsormogelijkheden stuur a.u.b. een mail naar sponsoring@vvdsc.nl of harald.zomers@gmail.com
 
 • Jan van Diesen sportshop Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
 • Marius van Namen Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
 • Vissers Legal Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
 • Boon's markt Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
 • Hooijmans Substrates B.V. Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
 • Van Houten Snijbedrijf B.V. Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
 • Van Houten Transport B.V. Hoofdsponsor Jeugdplan DSC
 • Hooijmans BV Businessclub
 • SVS Salads Businessclub
 • Marius van Namen Businessclub
 • Van Herwaarden Paddenstoelenteelt Businessclub
 • Vissers Legal Businessclub
 • Boon's markt Businessclub
 • Van Houten Snijbedrijf B.V. Businessclub
 • Van Houten Transport B.V. Businessclub
 • BSO het Veldmuisje Businessclub
 • CarProf Valentijn Businessclub
 • Coolcare Holland Businessclub
 • Leenders Transport Businessclub
 • Davy Versteeg Klussenbedrijf Businessclub
 • DESSING Zakelijke Dienstverlening Businessclub
 • Geran Vogel Projectservice Businessclub
 • HR Atelier Businessclub
 • Jeroen Verhoeckx Groente- en Fruit Businessclub
 • Jobmatchers B.V. Businessclub
 • Kapsalon Y. Verlouw Businessclub
 • Klijn Daksystemen Businessclub
 • Millennial Talent Businessclub
 • Slagerij Gijs Sars Businessclub
 • Story Waardenburg BMW Businessclub
 • Van Osch Advocatuur B.V. Businessclub
 • VDVW Adviseurs Businessclub
 • Wijgergangs Medical B.V. Businessclub
 • Wijgergangs Vastgoed Beheer B.V. Businessclub
 • Willemen Parket B.V. Businessclub

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs