Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Wilhelmina)

Op zondag 22 september speelde het eerste elftal van DSC thuis tegen Wilhelmina. Dit keer was Nena Zomers Pupil van de Week en tevens het 400e (!) jeugdlid wat bij DSC verwelkomt mocht worden. Nena is 8 jaar, speelt nu voor het eerst bij DSC en doet dat bij DSC ME2. Nena is een rechtsbenige speelster vol enthousiasme. Naast voetbal rijdt Nena paard en turnt ze, is fan van PSV en gymt graag op school.

Ook vader Harald is bij DSC betrokken als bestuurslid. Tijdens de wedstrijd was dan ook de hele familie aanwezig om te zien of Nena ging scoren tegen de keeper van Wilhelmina. Nena heeft erg genoten van de dag en enkele foto`s zijn onderaan dit bericht terug te zien.

Pupil van de Week (1)
Pupil van de Week (2)
Pupil van de Week (3)
Pupil van de Week (4)
Pupil van de Week (5)