Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - RKJVV)

Op zondag 4 oktober speelde DSC thuis tegen RKJVV uit `s Hertogenbosch. Gerard Kooyman was tijdens deze wedstrijd de Pupil van de Week. Gerard speelt momenteel in DSC F5 waar hij getraind wordt door Paul Vogel en Ronald van der Sande.

Gerard doet altijd erg zijn best en geniet volop van het spelletje. Dat hij dit keer het eerste elftal van dichtbij mocht meemaken was dan ook een schitterende ervaring. Het ontvangen van de oorkonde van de voorzitter van v.v. DSC, het meelopen op het veld met de spelers, de aftrap verzorgen, vervolgens de wedstrijd vanaf de bank volgen en aan het eind op de foto met de Man of the Match, Gerard genoot er volop van. Ondanks het verlies van het eerste elftal was het voor Gerard toch zeker een geweldige dag.

Hieronder enkele foto`s van Gerard gedurende de dag.

Gerard Kooyman | Pupil van de Week (1)
Gerard Kooyman | Pupil van de Week (2)
Gerard Kooyman | Pupil van de Week (3)
Gerard Kooyman | Pupil van de Week (4)