Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - RKDVC)

Tijdens de wedstrijd DSC 1 - RKDVC 1 was de achtjarige Dinant van Hummel, speler van JO9-2 de Pupil van de Week. Dinant wordt onder andere getraind door zijn vader en speelt voor het tweede seizoen bij DSC.

Als fanatieke aanvaller die graag op het doel schiet probeert hij zoveel mogelijk wedstrijden te winnen. Dinant is van Liverpool en Barcelona en als hij een wedstrijd speelt dan komen zijn ouders en opa en oma vaak kijken.

Met een 3-1 overwinning was het een mooie dag en heeft Dinant er ontzettend van genoten.

Hieronder enkele foto`s van Dinant gedurende de dag.

Dinant van Hummel | Pupil van de Week (1)
Dinant van Hummel | Pupil van de Week (2)
Dinant van Hummel | Pupil van de Week (3)
Dinant van Hummel | Pupil van de Week (4)