Trainingsschema
Standaard Bekijk schema
Corona informatie
De laatste info omtrent Corona

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Pupil van de Week (DSC - Haarsteeg)

Zondag 5 oktober 2014 speelde DSC 1 de thuiswedstrijd tegen Haarsteeg 1. Pupil van de week was dit keer de acht jarige Bibi Maassen. Nadat zij 2 jaar bij de Mini F heeft gespeeld is ze nu speelster van DSC F7. Bibi is een rechtsbenige mid-mid met een goed inzicht, een goede pass en goede voorzetten. Het druk zetten is iets waar ze nog in kan verbeteren.

Naast voetballen staat ze ook nog op de rolschaatsen bij de Kerrolls, is ze fan van PSV en vind ze het tenue van Barcelona het mooist. Het eerste elftal verloor de wedstrijd met 3-1 maar Bibi wist wel het net te vinden. De ouders van Bibi willen DSC bedanken voor de leuke en goed verzorgde middag. Bibi heeft genoten. Hieronder enkele foto`s van Bibi gedurende deze dag.

Pupil van de Week (1)
Pupil van de Week (2)
Pupil van de Week (3)
Pupil van de Week (4)
Pupil van de Week (5)
Pupil van de Week (6)