Trainingsschema
Standaard Bekijk schema

Gehost en gesponsord door:

Online Identity

Administratief partner:

VDVW Adviseurs
terug naar het nieuwsarchief

Rubriek | Pupil van de week (DSC - Emplina)

Brian van Wanrooij was bij de 3e wedstrijd van het seizoen, DSC1 - Emplina 1,  Pupil van de Week. Brian is 7 jaar oud en speelt in F6. Brian speelt nu voor het 2e seizoen bij de F van DSC. De trainer / leiders zijn Age Spaan, Leon van Wanrooij en Marc Brandenburg.

Brian is een rechtsbenige middenvelder met een goed overzicht. Koppen kan hij al een beetje ! Brian is natuurlijk altijd op de trainingen en is makkelijk in de omgang en een goed teamlid. Brian is fan van Ajax en heeft op school graag vrij om te spelen en vind lezen het minst leuke vak. Het tenue van Ajax vind Brian het mooiste. Brian eet graag friet en luistert graag naar house en hardrock muziek. Als Brian moet spelen komen zijn opa, oma en moeder ook altijd kijken.

Pupil van de Week (1)
Pupil van de Week (2)
Pupil van de Week (3)
Pupil van de Week (4)
Pupil van de Week (5)